سوتی شرکت آرایشی ترکیه ای خبرساز شد! (عکس)


سوتی شرکت آرایشی ترکیه ای خبرساز شد! (عکس) همه شرکت‌های آرایشی و بهداشتی برای معرفی محصولات و دستاوردهای خود به هر شیوه‌ای متوسل ‌می شوند تا مشتریان و مردم را به خرید مجاب کنند. تبلیغ محصول خود موضوعی است که این شرکت‌ها بر آن تاکید داشته و ممکن است در این راه اشتباهات فاحشی نیز ...بیا تو تفریحسوتی شرکت آرایشی ترکیه ای خبرساز شد! (عکس)]]>

سوتی شرکت آرایشی ترکیه ای خبرساز شد! (عکس)

همه شرکت‌های آرایشی و بهداشتی برای معرفی محصولات و دستاوردهای خود به هر شیوه‌ای متوسل ‌می شوند تا مشتریان و مردم را به خرید مجاب کنند. تبلیغ محصول خود موضوعی است که این شرکت‌ها بر آن تاکید داشته و ممکن است در این راه اشتباهات فاحشی نیز مرتکب شوند.

 به گزارش ایران ناز: حال یکی از همین اشتباه های فاحش برای یکی از شرکت های ترکیه ای رخ داده است. این شرکت قصد داشته محصول خود برای حفظ موی آقایان را تبلیغ کند و در این راه از یک تصاویر و عکس بسیار مشهور استفاده کرده است.

 تصاویر و عکس مورد اشاره مربوط به خالد شیخ محمد ، طراح و مغز متفکر حملات ۱۱ سپتامبر در سال ۲۰۰۱ است.

پس از دستگیری وی و انتقالش به گوانتانامو، تصویری از او در رسانه ها منتشر شد که موهایی ژولیده داشت و یک زیرپوش سفید پوشیده بود.

حال مدیران این شرکت از این تصاویر و عکس معروف استفاده کرده و در زیر آن این پیام را برای مشتریان شان نوشتند: «حتی اگر موهایتان به این شکل است، به هیچ وجه غصه نخورید، زیرا با استفاده از محصول ما موهای تمیز و مرتب خواهید داشت.»

سوتی شرکت آرایشی ترکیه ای خبرساز شد! (عکس)

پس از پخش این آگهی و انتشار تصاویر و عکس معروف خالد شیخ محمد، موجی از واکنش های مختلف نسبت به این مساله بیان شد.

مدیران این شبکه با اعلام این که نمی دانستند صاحب تصاویر و عکس چنین فردی است، از مردم عذرخواهی کردند. آنها گفتند هدف از این تصاویر و عکس فقط تبلیغ روی موی او بوده و نه یک فرد تروریست.

خالد که این روزها در گوانتانامو در انتظار حکم نهایی اش است، هیچگاه تصور نمی کرد روزی به عنوان مدل یک تبلیغ مورد استفاده قرار بگیرد.

جالب و خواندنی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 16 آبان 1393