سربازی نوشاد عالمیان دغدغه تیم های لیگ برتری!


سربازی نوشاد عالمیان دغدغه تیم های لیگ برتری! تیم های لیگ برتر تنیس روی میز امسال برای جذب برادران عالمیان دچار مشکل شده‌اند. به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ؛ نوشاد و نیما عالمیان برادران خوش تکنیک تنیس روی میز به طور معمول سهم بسزایی در پیروزی‌های تیم خود در رقابتهای لیگ و حتی قهرمانی ...بیا تو تفریحسربازی نوشاد عالمیان دغدغه تیم های لیگ برتری!]]>

سربازی نوشاد عالمیان دغدغه تیم های لیگ برتری!

تیم های لیگ برتر تنیس روی میز امسال برای جذب برادران عالمیان دچار مشکل شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ؛ نوشاد و نیما عالمیان برادران خوش تکنیک تنیس روی میز به طور معمول سهم بسزایی در پیروزی‌های تیم خود در رقابتهای لیگ و حتی قهرمانی و نایب قهرمانی دارند و از همین رو بیشتر تیمها تا جایی که بودجه‌شان اجازه بدهد به دنبال در اختیار گرفتن این دو برادر هستند اما در لیگ بیست و سوم شرایط متفاوت است و عالمیان‌ها به همراه پوریا عمرانی هر سه دوران مقدس خدمت سربازی را پشت سر می‌گذارند و از همین رو تیمها برای جذب آنها دچار مشکل شده‌اند.

به نظر می‌رسد، طبق قانون، مشمولان خدمت سربازی باید جذب دو تیم دانشگاه آزاد و سایپا شوند که سایپا در لیگ تنیس روی میز تیمی ندارد و تنها گزینه باقی‌مانده دانشگاه آزاد است،‌تیم دانشگاه آزاد که سال  گذشته نیما عالمیان را در اختیار داشت به نظر می‌رسد امسال هم برای جذب نیما تمایل نشان داده اما تکلیف نوشاد عالمیان هنوز مشخص نیست.

مرد شماره یک تنیس روی میز ایران که لیگ سال گذشته همراه با پتروشیمی بند امام ماهشهر قهرمان لیگ شدند، امسال هم مورد نظر تیم مدافع عنوان قهرمانی است اما باید به انتظار نشست تا مشخص شود تکلیف نوشاد عالمیان و پوریا عمرانی چه می‌شود و آیا احتمال دارد که امسال بدون تیم بمانند یا به زودی رایزنی تیمها برای جذب این بازیکنان به ثمر می نشیند.

انتهای پیام/

اخبار ورزشی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 15 آبان 1393