عزیز محمدی: ورزشکاران حرمت ها را به راحتی می‌شکنند


عزیز محمدی: ورزشکاران حرمت ها را به راحتی می‌شکنند رئیس شورای مرکزی اتحادیه فوتبال گفت: حرمت استاد و شاگردی باید رعایت گردد چرا که این موضوع به نفع فوتبال نیست. عزیز محمدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: مایلی کهن یکی از سالم‌ترین و متدین‌ترین مربیان فوتبال کشورمان بوده است و دایی ...بیا تو تفریحعزیز محمدی: ورزشکاران حرمت ها را به راحتی می‌شکنند]]>

عزیز محمدی: ورزشکاران حرمت ها را به راحتی می‌شکنند

رئیس شورای مرکزی اتحادیه فوتبال گفت: حرمت استاد و شاگردی باید رعایت گردد چرا که این موضوع به نفع فوتبال نیست.

عزیز محمدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: مایلی کهن یکی از سالم‌ترین و متدین‌ترین مربیان فوتبال کشورمان بوده است و دایی نیز به نوبه خود اسطوره فوتبال ایران است.

وی در ادامه بیان کرد: به نظر من حرمت استاد و شاگردی باید رعایت می‌شد و دایی نیز در این مساله کوتاه می‌آمد چرا که این اختلافات به نفع فوتبالمان نیست و ما با این کارها فقط با دستمان به فوتبال ضربه وارد می‌کنیم.

وی در ادامه افزود: بهتر است این دو بزرگ و عظیموار در جایی مانند کانون مربیان و با حضور پیشکسوتان حضور یابند و با صحبت کردن اختلافات خود را حل کنند و کدورت‌ها را کنار بگذارند.

عزیز محمدی درادامه عنوان کرد: اختلافات بین دایی و مایلی کهن هر چه زودتر تمام شود تا این موضوعات به رسانه‌ها و مطبوعات کشیده نشود چرا که باید حرمت فوتبال حفظ شود.

وی در ادامه اظهار کرد: وجود این مسائل برای فوتبال کشورمان خوب نیست و دایی بهتر است از استاد خود بگذرد چرا که وجود مایلی‌کهن تاثیر زیادی در فوتبال ما داشته است.

انتهای پیام/

اخبار ورزشی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 15 آبان 1393