تصاویر ماهواره‌ای گوگل را از طریق مرورگر کروم مشاهده کنید و مشاهد


تصاویر ماهواره‌ای گوگل را از طریق مرورگر کروم مشاهده کنید و مشاهده کنید گاهی اوقات برای رفع خستگی و تجدید قوا تنها به دیدن عکسی از یک منظره طبیعی نیاز داریم. با داشتن افزونه Earth View می‌توانید با باز کردن هر تب جدید در مرورگر کروم، عکسی زیبا از یک منظره طبیعی را مشاهده کنید و مشاهده کنید. تجربه یک تور ...بیا تو تفریحتصاویر ماهواره‌ای گوگل را از طریق مرورگر کروم مشاهده کنید و مشاهده کنید]]>

تصاویر ماهواره‌ای گوگل را از طریق مرورگر کروم مشاهده کنید و مشاهده کنید

گاهی اوقات برای رفع خستگی و تجدید قوا تنها به دیدن عکسی از یک منظره طبیعی نیاز داریم. با داشتن افزونه Earth View می‌توانید با باز کردن هر تب جدید در مرورگر کروم، عکسی زیبا از یک منظره طبیعی را مشاهده کنید و مشاهده کنید.

تجربه یک تور مجازی به وسیله گوگل ارث و مشاهده مناظر مختلف بسیار خوب است، اما گاهی شما برای لذت بردن از روز خود تنها به عکسی زیبا از کره زمین نیازمند هستید. در اینجا استفاده از افزونه جدید Earth View برای کروم معنا پیدا می‌کند. با اضافه کردن این افزونه به کروم، با هربار باز نمودن تب جدید، عکس‌های ماهواره‌ای زیبایی همچون کوه، مناظر جنگلی و تصاویر هوایی از اقیانوس‌ها و شهرها از Google Maps برای شما به نمایش در خواهد آمد.

همچنین اگر تمایل به دیدن عکس‌های بیشتری از مکان نمایان شده دارید، تنها کافی است بر روی تصاویر و عکس کره زمین که در گوشه پایین سمت راست تصویر موجود است، کلیک کنید تا عکس‌های ماهواره‌های بیشتری را مشاهده کنید و مشاهده کنید. در قسمت و بخش پایینی آن، آیتم‌های موجود در هر تب جدید کروم که شامل صفحه‌هایی که اخیرا آنها را بازدید کرده‌اید و Quick Tabها موجود هستند. اما اگر آنها برای شما چندان مهم نیستند و مایل هستید به جای آنها، عکس‌هایی از سیاره خودمان را مشاهده کنید و مشاهده کنید، می‌توانید این افزونه را از وب استور کروم دانلود کنید.

ترفند

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:دو شنبه 28 مهر 1393