گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر


گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر   معرفی و آشنایی با گرانارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمنددنیا و جهان   اگرچه ثروتمندان و فوق ثروتمندان بخش اندکی از جمعیت جهان را تشکیل می دهند اما علاقه به تجملات و لوکس بودن بخشی جدایی ناپذیر از زندگی هر انسان محسوب می شود. یکی از ویژگی ...بیا تو تفریحگران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر]]>

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

 

معرفی و آشنایی با گرانارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند دنیا

 

اگرچه ثروتمندان و فوق ثروتمندان بخش اندکی از جمعیت جهان را تشکیل می دهند اما علاقه به تجملات و لوکس بودن بخشی جدایی ناپذیر از زندگی هر انسان محسوب می شود. یکی از ویژگی های صنعت لوازم لوکس حفظ ارزش و قیمت ها در سطوحی بالا است تا هرچه بیشتر وجه تمایز بین افراد مشخص شود. بر همین اساس، نه تنها حضور در این عرصه دشوار است بلکه باقی ماندن در آن نیز چالش برانگیز محسوب می شود.

 

به گزارش تکناز، جنبه لوکس بودن نواوری و فناوری و اختراع برای ثروتمندان اهمیت ویژه ای داشته و از این رو به کارگیری فلزات گران بها و سنگ های ارزش و قیمتی در محصولاتی مانند تلفن همراه، لپ تاپ، تبلت، لوازم جانبی و … رایج است. در ادامه این مطلب برخی از گران ارزش و قیمت‌ترین تلفن همراه های هوشمند و لوازم جانبی عرضه شده در جهان را معرفی می کنیم.

 

Bethune Dream Watch IV Iphone 4s Luxury Case

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

 

این قاب لوکس از تیتانیوم ساخته شده که نسبت به مواد معدنی و آلومینیوم استحکام و مقاومت بیشتری دارد و البته گران‌تر از آنها نیز است. صفحه ساعت به کار گرفته شده در این قاب از نوع ویژه ای تیتانیوم آبی رنگ ساخته شده است. ستاره های روی ساعت الماس هستند و برای تکمیل این مجموعه از طلای سفید ۱۸ عیار در ساخت آن استفاده شده است. قاب Bethune به اندازه ای گران ارزش و قیمت است که باید قاب دیگری را برای محافظت از آن استفاده کنید! این قاب نیز از تیتانیوم ساخته شده است. تنها ۱۲ عدد از این قاب منحصر به فرد ساخته شده که برچسب ارزش و قیمت ۱۲۱ هزار پوندی را یدک می کشند.

 

FALCON SuperNova iPhone 6 RoseGold Pink Diamond

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

 

گران ارزش و قیمت‌ترین آی‌فون ۶ در مجموعه “سوپر نوا” شرکت فالکون ۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار ارزش دارد. این آی‌فون ۶ منحصر به فرد دارای حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ گیگابایتی است اما یکی از عناصر برچسب ارزش و قیمت هنگفت آن قرارگیری یک الماس صورتی خوش تراش روی قاب پشتی محسوب می شود. در ساخت بدنه آن نیز از طلای ۲۴ عیار استفاده می شود.

 

The Gresso Radical Titanium Smartphone

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

 

بدنه لوکس تلفن همراه هوشمند گروسو از یک بلوک تیتانیوم واحد ساخته شده است. این فرآیند چنان دشوار است که به نه ساعت ماشین کاری نیاز دارد و پس از آن نیز چهار ساعت پرداخت با دست صورت می گیرد. دکمه های منو و خانه این تلفن همراه هوشمند نیز از تیتانیوم ساخته شده و پنل پشتی با شیشه گوریلا پوشش داده شده است. تلفن همراه هوشمند گروسو به پردازنده چهار هسته ای با فرکانس پردازشی ۱٫۲ گیگاهرتز و نسخه ۴٫۱٫۲ سامانه سیستم عامل اندورید مجهز شده است. ارزش و قیمت پایه گروسو رادیکال ۱,۸۰۰ دلار است اما با پرداخت ۵۰۰ دلار بیشتر مشتریان بالقوه می توانند نشان گروسو در قسمت و بخش جلو تلفن همراه خود را از جنس طلای ۱۸ عیار سفید یا زرد داشته باشند. تنها ۹۹۹ دستگاه گروسو رادیکال تولید می شود.

 

The Savelli-Gemfields Emerald Insane and Emerald Night Smartphones

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

 

خط تولید امرالد حاصل همکاری و هم دستی بین Savelli-Geneve، تولیدکننده تلفن همراه هوشمند و جواهرساز و متخصصان جواهرساز شرکت انگلیسی Gemfields است. امرالد نایت و امرالد اینسین به ترتیب با ارزش و قیمت ۷۱ هزار دلار و ۲۴۴ هزار دلار به فروش می رسند. روی بدنه طلای قرمز ۱۸ عیار امرالد نایت ۴۰۰ زمرد درخشان سه قیراطی کار شده و نمایشگری از جنس یاقوت این مجموعه را کامل می کند. امرالد اینسین با طلای سفید ۱۸ عیار، زمردهای ۴٫۵ قیراطی و ۱۲٫۵ قیراط الماس ساخته شده است. هر دو تلفن همراه هوشمند در سوئیس به صورت دست ساز تولید شده و نسخه نامشخصی از اندروید را اجرا می کنند.

 

Adams and Aurora iPhone 5 Collection by Continental Mobiles

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

 

کانتیننتال موبایلز یک شرکت انگلیسی متخصص در ارتقا تلفن های همراه و تبدیل آنها به محصولاتی لوکس است. در مجموعه های آدامز و آئورورا از الماس و سنگ های ارزش و قیمتی برای تزئین آی‌فون ۵ استفاده شده است. مجموعه آدامز شامل ۱۰ دستگاه می شود که به صورت دست ساز ساخته شده و با سنگ های گران بها پوشش داده شده اند. حتی در طراحی لوگو و دکمه های تلفن های همراه این مجموعه از الماس استفاده شده است. هر یک از آی‌فون های این مجموعه ۵۶ هزار دلار ارزش و قیمت دارند. درباره مجموعه آئورورا اطلاعاتی چندانی در دست نیست اما به عنوان یکی از منحصر به فردترین و گران ارزش و قیمت‌ترین مجموعه های کانتیننتال موبایلز شناخته می شود. این مجموعه نیز شامل ۱۰ دستگاه آی‌فون به ارزش و قیمت ۱۰۶ هزار دلار می شود.

 

Bejeweled iPhone 5 from Givori’s Charlotte Collection

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

 

این تلفن همراه هوشمند لوکس صد درصد ساخت ایتالیا بوده و در ساخت آن طلای قرمز ۱۹ عیار و چرم قرمز رنگ درجه یک کروکودیل به کار گرفته شده است. همچنین، در تزئین آن از الماس و سنگ های ارزش و قیمتی استفاده شده است. از این تلفن همراه هوشمند تولید محدود تنها ۵۰ دستگاه ساخته شده است. ارزش و قیمت این محصول در برخی کشورها مانند امارات به ۱۲ هزار دلار می رسد.

 

The Dragon and Spider iPhone Cases

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

 

قاب های دراگون (اژدها) و اسپایدر (عنکبوت) از “آنیتا مای تان” یکی از گران ارزش و قیمت‌ترین لوازم جانبی آی‌فون در جهان محسوب می شوند. در ساخت این قاب ها از الماس، یاقوت، یاقوت کبود، و زمرد استفاده شده است. ساخت هر یک از این قاب های دست ساز ۱۶ ماه زمان برده است. قاب دراگون از ۲,۲۰۰ الماس به وزن کلی ۲۲ قیراط و قاب اسپایدر از ۲,۸۰۰ الماس سیاه به وزن کلی ۳۸ قیراط سود می برند. از این قاب ها به عنوان گردنبند نیز می تواند استفاده کرد. دراگون و اسپایدر برچسب ارزش و قیمت چشمگیر ۸۸۰ هزار دلاری را یدک می کشند.

 

The million Dollar iPhone by Alchemist London

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

 

برای ساخت این آی‌فون، جواهرسازان شرکت آلکمیست لندن هفت ماه زمان صرف کرده اند. پنل پشتی آی‌فون میلیون دلاری از طلای ۲۴ عیار ساخته شده و با ۷۰۰ الماس پوشش داده شده است. بیش از ۵۰ سنگ ارزش و قیمتی تنها برای ساخت لوگو اپل به کار گرفته شده اند. دکمه نویگیت نیز از طلای ۲۴ عیار با پوشش الماس در وسط آن ساخته شده است. این محصول برچسب ارزش و قیمت یک میلیون دلاری را یدک می کشد.

 

The Mobiado 105 Damascus

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

 

این محصول به روش چکش کاری داغ که قدمت آن به سال ۱۷۰۰ پس از میلاد باز می گردد و به صورت دست ساز تولید شده است. ماده نهایی این فرآیند “فولاد دمشقی” نام داشته و برای ساخت شمشیر استفاده می شده است. تلفن همراه The Mobiado 105 Damascus در سال ۲۰۱۰ معرفی شد و به نمایشگر ۲ اینچی ۱۶ میلیون رنگ، سامانه سیستم عامل نوکیا S40، دوربین ۲ مگاپیکسلی و بلوتوث مجهز است. این تلفن همراه دست ساز که در ساخت آن به جزئیات ظاهری توجه ویژه ای شده ۴,۱۸۰ دلار ارزش و قیمت گذاری شده بود.

 

Solid Gold Superstar Ice iPhone 5S

گران ارزش و قیمت ترین تلفن همراه های هوشمند جهان + تصاویر

 

شرکت Goldgenie تلفن های همراه عادی را به دارایی های با ارزش تبدیل می کند. در ساخت Solid Gold Superstar Ice iPhone 5S از ۳۶۴ الماس استفاده شده است. ارزش و قیمت هر یک از این تلفن همراه های هوشمند لوکس که با ۲۰۰ گرم طلای ۱۸ عیار ساخته شده اند برابر با ۷۵ هزار دلار برای مدل سوپراستار و ۱۰۶ هزار دلار برای مدل سوپراستار آیس است.

 

 

آموزش تلفن همراه

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:دو شنبه 21 مهر 1393