دستگیری جنجالی بازیکن فوتبال به جرم مشروب خوری + عکس


دستگیری جنجالی بازیکن فوتبال به جرم مشروب خوری + تصاویر و عکس دستگیری جنجالی بازیکن فوتبال به جرم مشروب خوری ، بازیکن فوتبال به جرم مشروب خوری دستگیر شد.وی که ۲۵ سال سن دارد به جرم مشروب خوری و انجام حرکات نامتعارف توسط پلیس دستگیر شد.به گزارش پارس ناز بازیکن ۲۵ ساله تیم وستهام در کلوپ شبانه ...بیا تو تفریحدستگیری جنجالی بازیکن فوتبال به جرم مشروب خوری + عکس]]>

دستگیری جنجالی بازیکن فوتبال به جرم مشروب خوری + عکس

دستگیری جنجالی بازیکن فوتبال به جرم مشروب خوری + عکس

دستگیری جنجالی بازیکن فوتبال به جرم مشروب خوری ، بازیکن فوتبال به جرم مشروب خوری دستگیر شد.وی که ۲۵ سال سن دارد به جرم مشروب خوری و انجام حرکات نامتعارف توسط پلیس دستگیر شد.به گزارش پارس ناز بازیکن ۲۵ ساله تیم وستهام در کلوپ شبانه ” TOWIE” به خاطر درگیر شدن با کارکنان کلوپ و رفتار ناشایست با مامورین پلیس دستگیر شد.

هنگامی این اتفاق رخ داد که سال گذشته تیمش مقابل منچستر یونایتد ۳ بر ۱ مغلوب شده بود. گفته می شود جیمز تامکینز هفته ای ۳۵ هزار پوند درامد دارد.در درگیری که با مامورین داشته یکی از افسران پلیس را زخمی نموده است.

سپس مامورین وی را دستگیر و با ماشین پلیس وی را تا زندان مشایعت می نمایند.وی چند روز قبل در دادگاه  به جرم رفتارهای ناشایت با افراد و نیروهای پلیس به ۳۵۰۰ پوند جریمه شد.وی همچنین از سوی دادگاه به پرداخت ۳۷۸۵ پوند هزینه دادرسی،۲۰۰ پوند دیه به افسر پلیس  و همچنین ۱۲۰ پوند اضافه دیگر جریمه شد.

به گزارش پارس ناز مارتین اورت هیات رئیسه قضات به او گفته است این پرونده لکه ننگی برای تو خواهد بود و برای همیشه در دادگاه ثبت خواهد بود.

دستگیری جنجالی بازیکن فوتبال به جرم مشروب خوری + عکس

منبع: دیلی خبر

اخبار ورزشی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 13 مهر 1393