صعود جودوکاران ایرانی در آخرین رنکینگ جهانی


صعود جودوکاران ایرانی در آخرین رنکینگ جهانی آخرین رده بندی بهترین جودوکاراندنیا و جهان توسط فدراسیون جهانی اعلام شد که جودوکاران ایرانی که در اینچئون مبارزه کردند صعود چند پله‌ای داشتند. به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، آخرین رده بندی بهترین جودوکاراندنیا و جهان از سوی فدراسیون جهانی جودو اعلام شد که طی آن جودوکاران ایرانی در ...بیا تو تفریحصعود جودوکاران ایرانی در آخرین رنکینگ جهانی]]>

صعود جودوکاران ایرانی در آخرین رنکینگ جهانی

آخرین رده بندی بهترین جودوکاراندنیا و جهان توسط فدراسیون جهانی اعلام شد که جودوکاران ایرانی که در اینچئون مبارزه کردند صعود چند پله‌ای داشتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، آخرین رده بندی بهترین جودوکاراندنیا و جهان از سوی فدراسیون جهانی جودو اعلام شد که طی آن جودوکاران ایرانی در این رده‌بندی صعودی چند پله داشتند.

در وزن ۶۰- کیلوگرم احسان بهرامیان که در بازی‌های آسیایی اینچئون نتوانست نمایش خوبی به اجرا بگذارد با ۱۰۹ امتیاز در مکان ۹۷دنیا و جهان قرار دارد  در این وزن « گانبات بولد باتار» از مغولستان در مکان نخست قرار دارد و «تاکاتو نائوهیسا» از ژاپن در مکان دوم قرار دارد و جودوکار گرجستانی در جای سوم قرار دارد.

در وزن ۶۶- کیلوگرم وحید حسن‌زاده با ۳۸ امتیاز در مکان ۱۷۴ جهان قرار دارد وی در رده‌بندی ماه قبل در مکان ۱۷۷ جهان قرار داشت در این وزن جودوکارانی از برزیل، روسیه و مغولستان در مکان‌های اول تا سوم قرار دارند.

 در وزن ۷۳- کیلوگرم سعید ملایی با ۲۴۰ امتیاز در مکان ۵۷ قرار دارد که صعود ۹پله‌ای دارد و ماه قبل در مکان ۶۶ جهان قرار داشت در این وزن «ویکتور اسکورتوف» از امارات درصدر قرار دارد و جودوکار ژاپنی در مکان دوم قرار گرفته است.

در وزن ۸۱- کیلوگرم امیر قاسمی‌نژاد که در اینچئون نتوانست به مدال دست پیدا کند با ۳ پله صعود و ۷۰۱ امتیاز در مکان پانزده قرار دارد که در این وزن جودوکارانی از گرجستان، فرانسه و برزیل در جای اول تا سوم قرار دارند.

در وزن ۹۰- کیلوگرم محمد جمالی با ۱۸۰ امتیاز در جای ۷۵ قرار دارد که در رده‌بندی ماه قبل با ۱۰۰ امتیاز در جای ۹۷ قرار داشت.

 در وزن ۱۰۰- کیلوگرم جواد محجوب که در بازی‌های آسیایی مقامی بهتر از پنجمی کسب نکرده بود با چهار پله صعود و ۷۹۸ امتیاز در مکان ۱۸دنیا و جهان قرارگرفته وی در ماه قبل با ۷۱۸ امتیاز در جایگاه ۲۲ قرار داشت.

 در سنگین وزن نیز جعفر پهلوانی که به دلیل آسیب دیدگی بازی‌های آسیایی اینچئون را از دست داد تنها با ۷۰ امتیاز در جایگاه ۹۸دنیا و جهان قرار گرفته است. در این وزن جودوکاران برزیل، فرانسه و گرجستان درصدر قرار دارند.

شایان ذکر است، این آخرین رده بندی بهترین جودوکاراندنیا و جهان است که توسط فدراسیون جهانی جودو در تاریخ سی‌ام سپتامبر ۲۰۱۴ اعلام شده است.

انتهای‌پیام/

اخبار ورزشی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 10 مهر 1393