در چالش نرم افزاری ۱۰ میلیون دلاری Xprize شرکت کنید !


مهندسان نرم‌افزار از هر جایدنیا و جهان حتی ایران می‌توانند در چالش موسوم به ایکس پرایز Xprize شرکت کنند و اگر جزو ۵ فینالیست شوند هر نفر ۱ میلیون دلار و برنده نهایی نیز ۱۰ میلیون دلار خواهد گرفت. به گزارش پایگاه خبری نواوری و فناوری و اختراع اطلاعات برسام و به نقل از خبر و اخبار آنلاین، این رقابت باهدف ساخت ...بیا تو تفریحدر چالش نرم افزاری ۱۰ میلیون دلاری Xprize شرکت کنید !]]>

مهندسان نرم‌افزار از هر جایدنیا و جهان حتی ایران می‌توانند در چالش موسوم به ایکس پرایز Xprize شرکت کنند و اگر جزو ۵ فینالیست شوند هر نفر ۱ میلیون دلار و برنده نهایی نیز ۱۰ میلیون دلار خواهد گرفت.

XprizeXprize

به گزارش پایگاه خبری نواوری و فناوری و اختراع اطلاعات برسام و به نقل از خبر و اخبار آنلاین، این رقابت باهدف ساخت نرم‌افزاری راحت و آسان تعریف‌شده تا کودکان و نوجوانان بتوانند معلم خودشان باشند. پروژه نهایی خلق نرم‌افزاری است که کودکان و نوجوانان در مناطق محرومدنیا و جهان و کشورهای درحال‌ توسعه بتوانند به خودشان ریاضی یاد داده و خواندن و نوشتن را توسط خودشان بیاموزند.

این پروژه ۱۵ میلیون دلاری به تیم‌های نرم‌افزاری اجازه می‌دهد تا نرم‌افزاری اوپن سورس موردنظر را بسازند.

شرکت‌کنندگان در این رقابت ۱۸ ماه وقت دارند تا پروژه خود را ارائه کنند. به ۵ تیم راه‌یافته به مرحله فینال هرکدام ۱ میلیون دلار داده خواهد شد و برنده نهایی نیز علاوه بر یک‌میلیون دلار مرحله فینال، ۱۰ میلیون دلار دیگر دریافت خواهد کرد و متعهد خواهد شد تا نرم‌افزار موردنظر را در سطح جهانی تولید کند.

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

(قابل‌توجه مهندسان ایرانی، به‌جای فرار مغزها می‌توانید توانایی‌های خود را به جهانیان نشان دهید.)


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 3 مهر 1393