ایده جالب و دیدنی این زن برای اعتراض فرهنگی + عکس


ایده جالب و دیدنی این زن برای اعتراض فرهنگی + تصاویر و عکس ایده جالب و دیدنی این زن برای اعتراض فرهنگی ، یک زن یک لباس را به مدت یکسال مداوم پوشید . او قصد خودش رو از این عمل، یک تجربه جدید در سبک زندگی و یک اعتراض فرهنگی بیان کرده. خانم کریستی پاولد رمان شناس و معلم, با ...بیا تو تفریحایده جالب و دیدنی این زن برای اعتراض فرهنگی + عکس]]>

ایده جالب و دیدنی این زن برای اعتراض فرهنگی + عکس

ایده جالب و دیدنی این زن برای اعتراض فرهنگی + عکس

ایده جالب و دیدنی این زن برای اعتراض فرهنگی ، یک زن یک لباس را به مدت یکسال مداوم پوشید . او قصد خودش رو از این عمل، یک تجربه جدید در سبک زندگی و یک اعتراض فرهنگی بیان کرده.

خانم کریستی پاولد رمان شناس و معلم, با وجود داشتن ۲۲ لباس در کمدش اما در طول یک سال اخیر فقط از یک دست لباس استفاده کرده.

همچنین وی در این مورد میگوید: منظورم از این کار این بود که متوجه بشم لباس و مد چه مفهومی در زندگی من داره و لباس و ظاهر در زندگی و عواطف ما چه تاثیری میگذاره .

ایده جالب و دیدنی این زن برای اعتراض فرهنگی + عکس

من می خواهم با این کارم ثابت کنم نظراتی که دنیای fashion به ما تحمیل می کنه رو قبول ندارم البته این ایده بسیارجدید نبوده. Alex Martin یک لباس قهوه ای رو در سال ۲۰۰۵-۲۰۰۶ مداوم پوشیده و همینطور Sheena Matheiken هم دست به همین اقدام زده .

البته ایشون ازین لباس ۲ تا خریدن که بشور و بپوش عوض اش کنن.

یکی از اتفاقات جالبی که برای خانم پاول اتفاق افتاده ، این بوده که کاسه سوپ بر می گرده رو لباسش و وقتی حسابی می شورش لباس حدود ۸ سانتی متر آب میره . طوری که لباس اش به جای پیراهن یک بلوز بلند به نظر میاد.

جالب و خواندنی

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:سه شنبه 1 مهر 1393