رضا عطاران/همسر رضا عطاران در فیلم استراحت مطلق


در فیلم سینمایی استراحت مطلق علاوه بر رضا عطاران و بابک حمیدیان که پیش از این سابقه همکاری با کاهانی را داشت، برخی بازیگران برای نخستین بار با این فیلمساز همکار شدند، از جمله ترانه علیدوستی ، امیرشهاب رضویان ، مجید صالحی و فریده فرامرزی.فریده فرامرزی همسر رضا عطاران در فیلم استراحت مطلق عبدالرضا کاهانی بازی می‌کند که یکی از صحنه‌های آن بازی وی در زیر آورده شده است.فریده فرامرزی همسر رضا عطاراناین فیلم کاهانی یک فیلم پرلوکیشن است که تمامی بخش‌های آن در تهران فیلمبرداری شده است. کاهانی در مورد این فیلم هم مانند دیگر کارهایش خلاصه داستانی بسیار...ادامه در ادامه مطلب...

در فیلم سینمایی استراحت مطلق علاوه بر رضا عطاران و بابک حمیدیان که پیش از این سابقه همکاری و هم دستی با کاهانی را داشت، برخی بازیگران برای نخستین بار با این فیلمساز همکار شدند، از جمله ترانه علیدوستی ، امیرشهاب رضویان ، مجید صالحی و فریده فرامرزی.

فریده فرامرزی همسر رضا عطاران در فیلم استراحت مطلق عبدالرضا کاهانی بازی می‌کند که یکی از صحنه‌های آن بازی وی در زیر آورده شده است.

فریده فرامرزی در فیلم استراحت مطلق

فریده فرامرزی همسر رضا عطاران

این فیلم کاهانی یک فیلم پرلوکیشن است که تمامی بخش‌های آن در تهران فیلمبرداری شده است. کاهانی در مورد این فیلم هم مانند دیگر کارهایش خلاصه داستانی بسیار کوتاه منتشر کرده است: تهران مگه مال توئه؟


رضا عطاران در فیلم استراحت مطلق

رضا عطاران

آخرین فیلمی که از کاهانی در سینماهای ایران اکران شده، بی‌خود و بی‌جهت است.


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:پنج شنبه 6 شهريور 1393