خداحافظی با گوشی های نوکیا


ماه آینده, زمان تصاحب شرکت نوکیا توسط مایکروسافت خواهد بود. محصولات و خدمات شرکت تجاری نوکیا به مالکیت مایکروسافت در خواهد آمد. این موضوع را امروز  نوکیا اعلام کرده است. این معامله در روز ۵ اردیبهشت صورت خواهد گرفت. دیروز اعلام شد که بعد از انجام این معامله, نام شرکت نوکیا به (Microsoft Mobile Oy) ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید

ماه آینده, زمان تصاحب شرکت نوکیا توسط مایکروسافت خواهد بود. محصولات و خدمات شرکت تجاری نوکیا به مالکیت مایکروسافت در خواهد آمد. این موضوع را امروز  نوکیا اعلام کرده است. این معامله در روز ۵ اردیبهشت صورت خواهد گرفت.

دیروز اعلام شد که بعد از انجام این معامله, نام شرکت نوکیا به (Microsoft Mobile Oy) تغییر خواهد یافت. این بدین معنی است که شرکتی به نام نوکیا که تلفن همراه می سازد, بعد از دو دهه نوآوری, دیگر وجود خارجی نخواهد داشت.

خرید نوکیا توسط مایکروسافت, برای اولین بار در مهر ماه ۹۲ اعلام شد و موجب تعجب همگان شد. استفاده نوکیا از ویندوز فون نیز یکی دیگر از موارد شگفتی ساز این شرکت بود.

بقا در دنیای تکنولوژی نیاز به تغییر دارد. شرکت ها باید ازمیان رفتن را بپذیرند یا پیوستن به دیگری را. نوکیا گزینه دوم را برگزید تا مجبور به حذف نشود.

تهران۹۸

اخبار مرتبط:

گوشی افتاده در آب چه کنیم؟

توسط قاب گوشی افراد شخصیتشان را بشناسید


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:سه شنبه 21 مرداد 1393