فروش ۱ دستگاه ایکس‌باکس‌وان به ازای فروش ۳ دستگاه پلی‌استیشن ۴ سه


گزارش مالی فصل اخیر سونی شامل اخبار خوشی برای این کمپانی ژاپنی بود، چراکه سونی در فصل اخیر موفق به کسب درآمد خالص ۲۶۱ میلیون دلاری شده که شامل فروش ۳.۵ میلیون دستگاه پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ است. با زومیت همراه باشید. سونی با فروش ۳.۵ میلیون دستگاه پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۳ شاهد ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید

گزارش مالی فصل اخیر سونی شامل اخبار خوشی برای این کمپانی ژاپنی بود، چراکه سونی در فصل اخیر موفق به کسب درآمد خالص ۲۶۱ میلیون دلاری شده که شامل فروش ۳.۵ میلیون دستگاه پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴ است. با زومیت همراه باشید.

سونی با فروش ۳.۵ میلیون دستگاه پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۳ شاهد افزایشی ۲.۴ میلیون دستگاهی در فروش کنسول‌های بازی خود در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بوده است. در کنار فروش پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۴، سونی آمار فروش سایر کنسول‌های خود را که شامل ویتا، پی‌اس‌پی، تلویزیون ویتا را نیز منتشر ساخته که مجموعاً با فروش ۷۵۰,۰۰۰ دستگاهی در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۳ که فروشی ۶۰۰,۰۰۰ دستگاهی داشته، شاهد رشد بوده است.

بخش بازی سازی سونی نیز خبر و اخبار از سود ۴۳ میلیون دلاری داده است که در مقایسه با ضرر ۱۶۴ میلیون دلاری سال گذشته‌ی میلادی بسیار جالب و دیدنی توجه است. سونی در سال‌های گذشته با کنسول پلی‌استیشن خود روزهای خوبی را سپری نکرده بود که کاهش فروش کنسول‌های پلی‌استیشن‌ ۳ این کمپانی گواهی بر این مدعی است. براساس انتظارها سونی در مقایسه با سال گذشته شاهد افزایشی ۲.۴ میلیون دستگاهی در فروش کنسول خود بوده است. همچنین باید به سرویس شبکه‌ی نوپای پلی‌استیشن پلاس نیز اشاره کرد که منجر به بالارفتن درآمد برای سونی شده است. این موضوع نشان از این دارد که درصد بالایی از کاربران سونی با استفاده از پلی‌استیشن‌های ۴ خود از سرویس پلی‌استیشن پلاس استفاده می‌کنند.

مایکروسافت نیز گزارش خود را منتشر کرده که براساس ان تنها قادر به فروش ۱.۱ میلیون دستگاه ایکس‌باکس در مدت مشابه شده است که  با مقایسه‌ی آن با آمار فروش مایکروسافت، می‌توان به این نتیجه رسید که به ازای هر سه‌دستگاه پلی‌استیشن ۴، مایکروسافت موفق به فروش یک دستگاه ایکس‌باکس وان شده است. هرچند ردموندی‌ها خبر و اخبار از بالارفتن فروش ایکس‌باکس داده‌اند، اما در مقایسه با ایکس‌باکس‌وان همچنان شاهد کم بودن فروش کنسول مایکروسافت هستیم. شرایط حکایت از پایان یافتن روزهای تاریک پلی‌استیشن ۳ و بازگشت به دوران اوج همانند روزهای پرفروش پلی‌استیشن ۲ دارد.


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 12 مرداد 1393