بازداشت مجری معروف تلویزیون + عکس


پس از آنکه پرونده فساد مالی در یکی از شبکه های رسانه ای چین مطرح گردید پلیس اقدام به بازداشت مظنونان این پرونده کرد.رویی‌چنگنگ از مجریان مشهور و پرسابقه رسانه های چین در حالی بازداشت شد که یک هفته قبل نیز رئیسش به‌ خاطر فساد مالی، مظنون به رشوه‌خواری شده و هدف بازجویی قرار گرفه بود.این پرونده فسادمالی شبکه‌های رسانه‌ای چین از چند وقت پیش مورد توجه بازرسان اقتصادی این کشور قرار گرفته و تا به حال چندین مقام رسانه‌ای نیز در این باره تحت بازجویی قرار گرفته‌اند.«رویی چنگنگ» به‌ دلیل شهرت رسانه‌ای‌اش در طول دوران حرفه‌ای خود با مقام‌های...ادامه در ادامه مطلب...

پس از آنکه پرونده فساد مالی در یکی از شبکه های رسانه ای چین مطرح گردید پلیس اقدام به بازداشت مظنونان این پرونده کرد.

رویی‌چنگنگ از مجریان مشهور و پرسابقه رسانه های چین در حالی بازداشت شد که یک هفته قبل نیز رئیسش به‌ خاطر فساد مالی، مظنون به رشوه‌خواری شده و هدف بازجویی قرار گرفه بود.

بازداشت مجری سرشناس چینی

این پرونده فسادمالی شبکه‌های رسانه‌ای چین از چند وقت پیش مورد توجه بازرسان اقتصادی این کشور قرار گرفته و تا به حال چندین مقام رسانه‌ای نیز در این باره تحت بازجویی قرار گرفته‌اند.
«رویی چنگنگ» به‌ دلیل شهرت رسانه‌ای‌اش در طول دوران حرفه‌ای خود با مقام‌های ارشد سیاسی و اقتصادی بسیاری مصاحبه کرده و صفحه اجتماعی او بیش از 10 میلیون عضو دارد.او همچنین ستون‌ نویس روزنامه «یوث‌ دیلی» پکن است. هنوز هیچ‌ گزارشی درباره جزئیات این پرونده رشوه‌ خواری فاش نشده است.

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:چهار شنبه 25 تير 1393