بهنوش بختیاری و مادرش در فرودگاه + تصاویر


بهنوش بختیاری با انتشار عکسی سه نفره در فرودگاه مهرآباد تهران نوشت:مادر نازنینم و جناب ماهی صفت؛ مهربان ترین انسانی که دیده ام. بهنوش بختیاری هم اکنون اجرای برنامه آبرنگ شبکه نسیم را بر عهده دارد. در این برنامه از بینندگان خواسته می‌شود در طول هفته بهترین لطیفه‌ و خاطره خود را در سایت شبکه نسیم به‌اشتراک بگذارند یا به برنامه ایمیل کنند، در پایان هر هفته به بهترین لطیفه یا خاطره جوایزی اهدا می‌شود.این بازیگر درباره اجرای تلویزیونی‌اش در شبکه نسیم توضیح داد: «آبرنگ» یک برنامه کاملا شاد است و به دلیل اینکه این برنامه در جهت شادی مردم طراحی...ادامه در ادامه مطلب...

بهنوش بختیاری با انتشار عکسی سه نفره در فرودگاه مهرآباد تهران نوشت:

مادر نازنینم و جناب ماهی صفت؛ مهربان ترین انسانی که دیده ام.

بهنوش بختیاری و مادرش در کنار ماهی صفت

 

بهنوش بختیاری هم اکنون اجرای برنامه آبرنگ شبکه نسیم را بر عهده دارد. در این برنامه از بینندگان خواسته می‌شود در طول هفته بهترین لطیفه‌ و خاطره خود را در سایت شبکه نسیم به‌اشتراک بگذارند یا به برنامه ایمیل کنند، در پایان هر هفته به بهترین لطیفه یا خاطره جوایزی اهدا می‌شود.

بهنوش بختیاری در برنامه آبرنگ

این بازیگر درباره اجرای تلویزیونی‌اش در شبکه نسیم توضیح داد: «آبرنگ» یک برنامه کاملا شاد است و به دلیل اینکه این برنامه در جهت شادی مردم طراحی شده است، به طور استثناء قبول کردم تا آن را اجرا کنم؛ وگرنه من مجری نیستم و قصد هم ندارم مجری‌گری را ادامه بدهم ولی این کار واقعا برایم ارزشمند است؛ چراکه «آبرنگ» جهت رفع غم و اندوه مردم ساخته شده است.
 

بهنوش بختیاری


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:جمعه 13 تير 1393