تکذیب خبر و اخبار ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل


تکذیب خبر و اخبار ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل ،  بنا بر اخبار رسیده، سام درخشانی و نرگس محمدی، از اعضای کاروان هنرمندان که برای حمایت از تیم ملی فوتبال به برزیل سفر کرده‌اند، با یکدیگر ازدواج کرده‌اند. یک منبع آگاه خبر و اخبار ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی را تکذیب کرد. فاطمه گودرزی یکی ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید

تکذیب خبر و اخبار ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل ،  بنا بر اخبار رسیده، سام درخشانی و نرگس محمدی، از اعضای کاروان هنرمندان که برای حمایت از تیم ملی فوتبال به برزیل سفر کرده‌اند، با یکدیگر ازدواج کرده‌اند.

تکذیب خبر ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل

یک منبع آگاه خبر و اخبار ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی را تکذیب کرد. فاطمه گودرزی یکی از هنرمندان حاضر در برزیل در گفت‌وگو با خبرنگار نامه نیوز خبر و اخبار اعلام رسمی ازدواج سام درخشانی و نرگس محمدی در برزیل را تکذیب کرد.

روز گذشته خبری درخصوص اعلام رسمی ازدواج دو بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر که یکی از خبرنگاران حاضر در اینستاگرام آن را منتشر کرده بود.

 گفتنی است که تصویر منتشر شده در این خبر و اخبار نیز مربوط به فیلمبرداری آخرین همکاری و هم دستی این دو بازیگر در تهران پیش از سفر به برزیل است.

منبع: نامه نیوز


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

يلدا
ساعت15:49---10 تير 1393
خوب اگر خبر صحت داره كه مباركشون باشه
اگر هم دروغه كه خوب حالا ديگه چه كنيم تا يه سوژه پيدا مي شه خبرسازي مي كنند


نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:دو شنبه 9 تير 1393