عروسک باربی ویژه کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان + عکس


عروسک باربی ویژه کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان ، کارخانه بزرگ و عظیم Mattel که سازنده عروسک های محبوبی مانند باربی است به تازگی دست به اقدام جالبی زده است. این کارخانه سری جدیدی از عروسک های باربی را روانه بازار کرده است که مانند کودکان و نوجوانانی که شیمی درمانی میکنند مو ندارد ولی همچنان زیبایی دارد تا با ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید

عروسک باربی ویژه کودکان و نوجوانان مبتلا به سرطان ، کارخانه بزرگ و عظیم Mattel که سازنده عروسک های محبوبی مانند باربی است به تازگی دست به اقدام جالبی زده است.

عروسک باربی ویژه کودکان مبتلا به سرطان + عکس

این کارخانه سری جدیدی از عروسک های باربی را روانه بازار کرده است که مانند کودکان و نوجوانانی که شیمی درمانی میکنند مو ندارد ولی همچنان زیبایی دارد تا با اینکار به کودکان و نوجوانانی که شیمی درمانی میکنند بفماند که هنوز هم بدون مو زیبا هستند.

جالب اینجاست که این عروسک ها با یک سری کلاه گیس کوچک برای عروسک ها عرضه میشوند و کودکان و نوجوانان سرطانی میتوانند از کلاه گیس های مختلف برای باربی خودشان مو انتخاب کنند کاری که خودشان در عالم واقعیت انجام میدهند و از کلاه گیس استفاده میکنند.

عروسک باربی ویژه کودکان مبتلا به سرطان + عکس

کارخانه Mattel برای اولین بار این عروسک را برای کودک ۴ ساله ای به نام گریس بامستد ساخت که از یک سرطان کمیاب رنج میبرد و بر اثر شیمی درمانی تمام موهای بلوند خودش را از دست داده است.

بعد از اینکه این عروسک خبرساز شد کارخانه MAttel تصمیم گرفت که این عروسک را به تولید انبوه برساند تا تمام کودکان و نوجوانان سرطانی بتوانند عروسکی داشته باشند که با ان هم بتوانند همزاد پنداری کنند.

دکترهای گریس این نوید را به وادین او داده اند که به احتمال ۷۵ درصد حال کودکشان خوب میشود.

عروسک باربی ویژه کودکان مبتلا به سرطان + عکس

عروسک باربی ویژه کودکان مبتلا به سرطان + عکس


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

elham
ساعت21:23---13 تير 1393
سلام وبلاگتو دیدم خوب بود ولی چرا بازدیدش کمه؟ بیا تو این ثبت نام کن هم بازدید وبلاگتو ببر بالا هم تو گوگل شناخته شو. بیا تو وبلاگم یه لحظه
http://tagged.blogsky.com/1393/03/04/post-123/


نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:دو شنبه 9 تير 1393