تجاوز مرد ۳۰ ساله به زن ۵۲ ساله در خیابان + عکس


تجاوز مرد ۳۰ ساله به زن ۵۲ ساله در خیابان + تصاویر و عکس تجاوز مرد ۳۰ ساله به زن ۵۲ ساله در خیابان ، مردی حدودا ۳۰ ساله ساعت ۶ صبح زن ۵۲ ساله را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد و سپس گریخت. بر اساس این گزارش آنطور که در این ویدئو دیده می ...لطفا ادامه مطلب را مشاهده کنید و مشاهده کنید

تجاوز مرد ۳۰ ساله به زن ۵۲ ساله در خیابان + عکس

تجاوز مرد ۳۰ ساله به زن ۵۲ ساله در خیابان ، مردی حدودا ۳۰ ساله ساعت ۶ صبح زن ۵۲ ساله را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد و سپس گریخت. بر اساس این گزارش آنطور که در این ویدئو دیده می شود جوان پس از آزار و اذیت زن ۵۲ ساله در خیابان لایتون شهر میدلزبورو فرار می نماید.

تجاوز مرد 30 ساله به زن 52 ساله در خیابان + عکس

به گزارش پلیس کلولند پیرزن ساعت ۶ صبح مورخه هفتم ماه ژوئن قصد داشته به محل کارش مراجعه نماید که ناگهان مورد حمله مرد جوانی قرار می گیرد. زن ضمن مقاومت در برابر او از ناحیه شانه دچار شکستگی می گردد و صورتش کبود می شود. فرد مهاجم با دیدن یکی از شهروندان پا به فرار می گذارد.

پلیس کلولند در جریان جستجوهای خود مشکوک به جوان ۲۹ ساله ای می گردد که پس از چند ساعت بازداشت با قرار وثیقه آزاد می گردد.

گروهبان جان هاگن از کلیه شهروندان درخواست نموده با دیدن این ویدئو چنانچه بین ساعت ۴ تا ۶ صبح چنین فردی را مشاهده نموده اند هر چه سریعتر با اداره پلیس کلولند تماس حاصل فرمایند. جان هاگن می افزاید فرضیه ما بر این است که شاید در ان زمان افراد دیگری قصد رفتن به محل کار خود را داشته و او را به صورت اتفاقی دیده باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 1 تير 1393