الناز شاکردوست با جغد عزیزش! + عکس


الناز شاکردوست که پس از بازی در فیلم تابو به تازگی مشغول بازی در اولین فیلم رئال - انیمیشن سینمای ایران با نام مبارک می باشد.الناز شاکردوست در عکسی از پشت صحنه فیلم مبارک را منتشر کرد و نوشت:«من و عمو هدایت (جغد عزیز) در کنار رودخانه نمک آبرود- پشت صحنه فیلم سینمایی مبارک»فیلم سینمایی مبارک در مورد پیرمردی است که به حرفه نقالی مشغول است و ابزار کارش عروسک های شخصیت های شاهنامه است، او نوه جوانی دارد که از دنیای پدربزرگش کاملاً به دور است و بر این اساس تضادهایی که میان او و پدربزرگش وجود دارد.داستان این...ادامه در ادامه مطلب...

الناز شاکردوست که پس از بازی در فیلم تابو به تازگی مشغول بازی در اولین فیلم رئال - انیمیشن سینمای ایران با نام مبارک می باشد.

الناز شاکردوست در عکسی از پشت صحنه فیلم مبارک را منتشر کرد و نوشت:

«من و عمو هدایت (جغد عزیز) در کنار رودخانه نمک آبرود- پشت صحنه فیلم سینمایی مبارک»

الناز شاکردوست در کنار جغد عزیز

فیلم سینمایی مبارک در مورد پیرمردی است که به حرفه نقالی مشغول است و ابزار کارش عروسک های شخصیت های شاهنامه است، او نوه جوانی دارد که از دنیای پدربزرگ و عظیمش کاملاً به دور است و بر این اساس تضادهایی که میان او و پدربزرگ و عظیمش وجود دارد.

داستان این فیلم ار آنجایی شروع و آغاز می شود که عروسک ها جان می گیرند و به فکر یاری رساندن به پیرمرد و کاستن دغدغه های او می افتند. آن ها با نوه پیرمرد همراه می شوند و داستان هیجان انگیز و ماجراجویانه ای شروع و آغاز می شود. 


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 31 خرداد 1393