ارسال کمک های مخابراتی به مناطق توفان زده فیلیپین


در پایان هفته جاری یک گروه از کارمندان ودافون عازم کشور فیلیپین می‌شوند تا دو شبکه مخابراتی Instant Networks ودافون را در شهر پالو(Palo) واقع در ۱۵ کیلومتری جنوب تاکلوبان(Tacloban) راه‌اندازی کنند.

در پایان هفته جاری یک گروه از کارمندان ودافون عازم کشور فیلیپین می‌شوند تا دو شبکه مخابراتی Instant Networks ودافون را در شهر پالو(Palo) واقع در 15 کیلومتری جنوب تاکلوبان(Tacloban) راه‌اندازی کنند.

شرکت مخابراتی ودافون اعلام کرد کمک‌های مخابراتی اورژانسی خود را به مناطق توفان‌زده فیلیپین ارسال می‌کند و برای انجام اقدامات بشردوستانه و ارسال کارمندان خود به این مناطق آمادگی کامل دارد و تلاش می‌کند امکان ارتباط‌های مخابراتی با ساکنان این منطقه را هرچه سریع‌تر برقرار کند.

در پایان هفته جاری یک گروه از کارمندان ودافون عازم کشور فیلیپین می‌شوند تا سامانه سیستم ارتباطی Smart Communications را راه‌اندازی کنند. قرار است این گروه دو شبکه مخابراتی Instant Networks ودافون را در شهر پالو(Palo) واقع در 15 کیلومتری جنوب تاکلوبان(Tacloban) راه‌اندازی کنند. گفته می‌شود که پس از توفان اخیر این شهر یکی از ویران‌ترین مناطق کشور فیلیپین محسوب می‌شود.

شبکه‌های مخابراتی قابل‌حمل که در مجموع در چهار چمدان جاسازی می‌شوند، حدود 100 کیلوگرم وزن دارند و به راحتی می‌توانند در پروازهای تجاری جابه‌جا شوند. گفته می‌شود که تنها با گذشت 24 ساعت از توفان مهیب هفته گذشته این شبکه‌های مخابراتی به کشور فیلیپین ارسال شده‌اند.

گفته می‌شود که این شبکه‌های مخابراتی توسط چهار کارمند شرکت مخابراتی ودافون از کشورهای مجارستان و نیوزیلند و همچنین یک گروه مخابراتی از Télécoms Sans Frontières به صورت داوطلبانه نصب و راه‌اندازی شده است.

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:چهار شنبه 22 آبان 1392