خرید زیردریایی آلمانی توسط عربستان


عربستان قصد دارد از آلمان زیردریایی بخرد. این گزارش می افزاید، عربستان قصد خرید ۵ زیردریایی آلمانی به ارزش و قیمت۵/۲ میلیارد یورو دارد.

عربستان قصد دارد از آلمان زیردریایی بخرد. این گزارش می افزاید، عربستان قصد خرید 5 زیردریایی آلمانی به ارزش و قیمت5/2 میلیارد یورو دارد.

احتمال دارد تعداد خرید زیردریایی ها تا 25 فروند به ارزش و قیمت 12 میلیارد یورو برسد که که در دراز مدت عربستان آنها را تحویل خواهد گرفت.

خبرگزاری فرانسه در ادامه این خبر و اخبار نوشت: سخنگوی دولت آلمان به سوال خبرگزاری فرانسه در باره این اطلاعات پاسخی نداد و دولت عربستان هم که معمولا در باره این گونه اطلاعات اظهار نظری نمی کند.

هفته نامه بیلد ام سونتاگ در این باره نوشت که صدراعظم آلمان در نامه ای که تابستان گذشته به مقامات سعودی نوشته به آنان اعلام کرده که به محض تشکیل دولت جدید بعد از انتخاباتی که در 22سپتامبر در آلمان برگزار شد، منتظر درخواست عربستان خواهد بود.

برپایه این گزارش، اکنون مذاکرات دولت ائتلافی بین محافظه کاران به ریاست آنگلا مرکل و سوسیال دموکرات ها در جریان است و انتظار می رود که دولت جدید در دسامبر آینده تشکیل شود.

خبرگزاری فرانسه افزود، اما مسوول شرکت تیسن کروپ آلمان که قرار است در این زمینه با عربستان قرارداد امضا کند بیان داشت و گفت که هیچ طرح فروش زیردریایی به عربستان سعودی وجود ندارد.

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:سه شنبه 14 آبان 1392