گزارش رنگی یک دستبند هوشمند از تماس‌، پیامک خیلی باحال و ایمیل‌ها


گزارش رنگی یک دستبند هوشمند از تماس‌، پیامک خیلی باحال و ایمیل‌هادر کنار سلطه نواوری و فناوری و اختراع های پوشیدنی شرکتهای بزرگی مانند گوگل، اپل و سامسونگ، یک شرکت کوچک به معرفی دستبند هوشمندی پرداخته که کاربر را از وجود تماس یا پیامک خیلی باحال بر روی تلفن همراه و همچنین اطلاعیه‌های سایت‌های اجتماعی آگاه می‌کند.دستبند Embrace+ از طریق ترکیبی از سرنخهای بصری و لمسی کاربر را از اتفاقات روی گوشی هوشمند حتی...ادامه در ادامه مطلب...

دستبند هوشمند,دستبند Embrace,ویژگیهای دستبند Embrace

گزارش رنگی یک دستبند هوشمند از تماس‌، پیامک خیلی باحال و ایمیل‌ها
در کنار سلطه نواوری و فناوری و اختراع های پوشیدنی شرکتهای بزرگی مانند گوگل، اپل و سامسونگ، یک شرکت کوچک به معرفی دستبند هوشمندی پرداخته که کاربر را از وجود تماس یا پیامک خیلی باحال بر روی تلفن همراه و همچنین اطلاعیه‌های سایت‌های اجتماعی آگاه می‌کند.
دستبند Embrace+ از طریق ترکیبی از سرنخهای بصری و لمسی کاربر را از اتفاقات روی گوشی هوشمند حتی در صورت قرار داشتن آن در جیب یا کیف آگاه می‌کند.
طبق توضیحاتی که در مورد این محصول در سایت کیک‌استارتر ارائه شده، این دستبند از طریق مجموعه ساده‌ای از برخی پارامترهای اساسی روی گوشی هوشمند به نمایش اطلاعات در زمان دلخواه کاربر می‌پردازد. بر این اساس، مضامین نمایش داده شده، شیوه نمایش اطلاعات و زمان مشاهده آنها توسط کاربر قابل تنظیم است.
می‌توان این اطلاعیه‌ها را برای تماسهای ورودی، نیروی باتری، پیامکها و همچنین ایمیل و به روزرسانی‌های شبکه‌های اجتماعی تنظیم کرد.سازندگان از زمان ارائه Embrace+ در سایت کیک‌استارتر 265 هزار دلار سرمایه بدست آوردند که سه برابر هدف اولیه 80 هزار دلاری آن بود.

منبع:isna.ir


جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:چهار شنبه 5 تير 1392