عامل کندی اینترنت کشور


برخی شرکت‌ها بیش از حد معمول تعداد مشترکان اینترنت را روی یک خط قرار می‌دهند و همین مشکل کاهش سرعت اینترنت را به وجود می‌آورد

برخی شرکت‌ها بیش از حد معمول تعداد مشترکان اینترنت را روی یک خط قرار مي‌دهند و همین مشکل کاهش سرعت اینترنت را به وجود مي‌آورد

چهارشنبه شب محمود واعظی، وزیر ارتباطات و نواوری و فناوری و اختراع اطلاعات با حضور در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما به تشریح برنامه‌های وزارت ارتباطات و نواوری و فناوری و اختراع اطلاعات پرداخت. وی در این برنامه از افزایش پهنای باند اینترنت کشور از 72 گیگاهرتز برثانیه به 97 گیگاهرتز بر ثانیه در هفته دولت خبر داد و گفت: این روند رو به رشد در آینده نیز ادامه خواهد داشت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه خدمات پستی در کشور متحول و متنوع می‌شود گفت : باید تلفیقی میان اینترنت، الکترونیک و پست صورت گیرد تا پست جایگاه اصلی خود را پیدا کند.
وزیر ارتباطات و نواوری و فناوری و اختراع اطلاعات با اشاره به اینکه لزومی ندارد برای انجام هر کاری به خیابان برویم گفت:‌ تلفیق اینترنت، الکترونیک و پُست این مشکل را حل مي‌کند و برای همین پُست را متحول و متنوع خواهیم کرد.
وزیر ارتباطات و نواوری و فناوری و اختراع اطلاعات گفت: شرکت‌هایی هستند که بیش از حد معمول تعداد مشترکان اینترنت را روی یک خط قرار مي‌دهند و مشکل کاهش سرعت اینترنت را به وجود مي‌آورند.محمود واعظی افزود: زمانی که ترافیک کاربر زیاد مي‌شود سرعت اینترنت کاهش مي‌یابد و انواع و اقسام تعبیرها از سوی مردم به کار مي‌رود و فکر مي‌کنند دولت مقصر است در صورتی که این‌طور نیست.
  وی گفت: رسیدن به سرعت واقعی اینترنت و اصلاح عملکرد اپراتورهایی که خدمات اینترنت مي‌دهند یکی از برنامه‌هاي جدی وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات است. واعظی با اشاره به اینکه مردم باید به اینترنت سالم دسترسی داشته باشند، افزود: سعی مي‌کنیم ضمن افزایش سرعت اینترنت و کیفیت آن، بخش غیراخلاقی اینترنت را به گونه‌اي محدود کنیم.
وزیر ارتباطات و نواوری و فناوری و اختراع اطلاعات گفت: هم‌اکنون نمی‌توانم زمان دقیق اصلاح این ساختارها را اعلام کنم؛ چرا که تازه کار خود را آغاز کرده‌ام، اما پس از بررسی‌هاي لازم زمان را اعلام خواهم کرد.

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:شنبه 9 شهريور 1392