خبر جدید از گروه القاعده در عراق


یکی از سرکردگان شبکه القاعده ملقب به”ابوسفیان” که یکی از سرکردگان خطرناک مرگ آفرین این شبکه تروریستی به شمار می رفت، در استان بابل عراق به هلاکت رسید.

یکی از سرکردگان شبکه القاعده ملقب به"ابوسفیان" که یکی از سرکردگان خطرناک مرگ آفرین این شبکه تروریستی به شمار می رفت، در استان بابل عراق به هلاکت رسید.

سرکرده شبکه القاعده ملقب به "ابوسفیان" بر اثر انفجاری در شمال استان بابل عراق به هلاکت رسید.

یک منبع در پلیس استان بابل در مرکز عراق اعلام کرد یکی از سرکردگان شبکه القاعده ملقب به"ابوسفیان" بر اثر انفجار بمب دست ساز در شمال استان بابل کشته شد. این تروریست کشته شده یکی از سرکردگان خطرناک مرگ آفرین شبکه القاعده به شمار می رفت.

بر اساس گزارش السومریه نیوز، یک بمب دست ساز که در کنار جاده در روستای العصریه در شمال بابل جاسازی شده بود، هنگام عبور خودرو حامل سرکرده شبکه القاعده به نام احمد العجیلی ملقب به ابوسفیان منفجر شد که وی در دم کشته شد.

این منبع افزود فرد کشته شده از سرکردگان خطرناک مرگ آفرین شبکه القاعده و بر اساس ماده چهار مبارزه با تروریسم تحت پیگرد نیروهای امنیتی عراق بود.

بر اساس این گزارش، نیروهای امنیتی عراق اقدام با ایجاد کمربند امنیتی در اطراف مکانی که سرکرده القاعده به هلاکت رسید، جسد ابوسفیان را به پزشک قانونی منتقل کردند.

جهت اطلاع از آخرین تغییرات وب سایت نازترین در خبرنامه وبلاگ ثبت نام کنید:
نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:یک شنبه 20 مرداد 1392